System interaktywny SMART Board 600i

System interaktywny SMART Board 600i

Interaktywny system SMART BoardTM 600i trzeciej generacji składa się z nagradzanej tablicy interaktywnej SMART Board, projektora UF55 i rozszerzonego panelu sterowania.

Dzięki elastyczności poleceń, system 600i umożliwia nauczycielom z jednego miejsca łatwy dostęp i sterowanie wszystkimi urządzeniami w klasie. Jest to kompletne rozwiązanie oferujące unikalne funkcje w niskiej cenie.

Rozszerz możliwości nauczania

Dzięki zestawowi 600i nauczyciele mogą w scentralizowany sposób sterować projektorem UF55 i innymi urządzeniami zewnętrznymi w klasie. Rozszerzony panel sterowania umożliwia uruchomienie systemu w ciągu 10 sekund i łatwe przełączanie między urządzeniami multimedialnymi, takimi jak odtwarzacze DVD, wizualizery cyfrowe i laptopy.

Urządzenie posiada kształtną i zintegrowaną konstrukcję, która dzięki projektorowi o małej odległości projekcji umożliwia uniknięcie cieni na ekranie, a co za tym idzie nie przeszkadza w nauce. Ponadto system 600 i wyświetla obraz najwyższej jakości, więc materiał lekcyjny jest wyraźny i jasny.

Łatwa instalacja i konserwacja

Zestaw 600i łatwo zamontować, obsługiwać i zabezpieczyć. Projektor jest umieszczony jest bezpośrednio nad tablicą interaktywną, co likwiduje konieczność wykonywania skomplikowanych połączeń lub montażu pod sufitem. Można również podłączyć projektor do szkolnej sieci, a następnie zdalnie nim sterować i zarządzać.

Zaawansowane funkcje zabezpieczające pozwalają na ochronę urządzenia. Projektor przestaje działać, jeżeli zostanie odłączony od rozszerzonego panelu sterowania lub pilota, a blokada Kensington chroni sprzęt przed kradzieżą.

Poszerz przestrzeń roboczą

Dla klas korzystających z panoramicznych laptopów lub monitorów system 600i jest jedną z niewielu dostępnych opcji do wyświetlania formatów panoramicznych. Ponadto zapewnia o 20 procent więcej przestrzeni roboczej dla nauczyciela. Opcjonalny zestaw 685i3 składa się z 87-calowej panoramicznej tablicy interaktywnej SMART Board 685 i projektora UF55w wyświetlającego panoramiczny obraz w formacie 16:10 i rozdzielczości znamionowej WXGA (1280 x 800).

Pobierz
System SMART Board 600i_PL