Projektor Hitachi Cp-aw250nm

Projektor Hitachi Cp-aw250nm

Idealne dopasowanie

Hitachi ulepszyło funkcję idealnego dopasowania obrazu (perfect fit), która teraz zawiera aż osiem miejsc regulacji: cztery rogi oraz dodatkowo wszystkie cztery boki. Ta intuicyjna funkcja pozwala na szybkie wyrównanie zniekształceń geometrycznych obrazu spowodowanych na przykład niedoskonałościami w płaskości ekranu.

Tryb dzienny

Obrazy wyświetlane przez projektor są czasami słabo widoczne w jasnym (np. dziennym) oświetleniu. Tryb dzienny w projektorach serii Ultimate wykorzystuje technologię korekty jakości obrazu, która przeciwdziała skutkom nadmiernego światła dzięki czemu zapewnia wyraźne i żywe obrazy.

Bez odblasków i cieni

Tradycyjne projektory mają tą wadę, że jeżeli ktoś stoi się przed projektorem lampa powoduje jego oślepienie, a na ekranie widać jego cień. Unikalna technologia Hitachi Ultra Short Throw (bardzo krótka ogniskowa) nieweluje tego typu niedogodności.

Obsługa sygnału Full HD 1080p

Dzięki portowi HDMI projektory serii Ultimate są w stanie wspierać sygnał Full HD z różnych urządzeń, wliczając w to odtwarzacze Blu-ray. Dzięki temu prezentowane projektory nadają się idelanie do oglądania filmów na dużym ekranie i to niekoniecznie w dużym pomieszczeniu.

Wygodne funkcje sieciowe

Seria projektorów Hitachi Ultimate Short Throw oferuje również elastyczne funkcje obsługi poprzez sieć. Administratorzy mogą łatwo i wygodnie zaplanować szereg działań na projektorach popdłączonych do sieci lokalnej, w tym automatyczne włączanie / wyłączanie zasilania lub scentralizowane raportowanie. Ciekawym rozwiązaniem jest także sprytna funkcja komunikatora, za pomocą którego można przesłać wiadomość do wielu projektorów natychmiast lub o określonej godzinie. Prezentowane rozwiązanie jest bardzo pomocne dla informatyków, którzy muszą sprawnie koordynować działanie projektorów na dużym obszarze.